Három éve nem tudja bevenni Liverpoolt a Chelsea

A címvédő Chelsea 1-1-es döntetlent játszott a Liverpool vendégeként az angol labdarúgó-bajnokságban a 13. forduló rangadóján szombaton. Mohamed Szalah góljával a 65. percben szerzett vezetést a házigazda csapat, a vendégek Willian révén egyenlítettek a 85. percben.

A Chelsea a Premier League-ben legutóbb 2014. november 8-án tudott nyerni riválisa otthonában, azóta ez már a harmadik 1-1 volt Liverpoolban. A döntetlennel megszakadt a Chelsea és a Liverpool győzelmi sorozata is: előbbi négy, utóbbi három megnyert bajnoki mérkőzést követően nem tudta begyűjteni a három pontot.

Premier League, 13. forduló:
Liverpool-Chelsea 1-1 (0-0)

Korábban:
Manchester United-Brighton 1-0 (0-0)
Tottenham Hotspur-West Bromwich Albion 1-1 (0-1)
Crystal Palace-Stoke City 2-1 (0-0)
Newcastle United-Watford 0-3 (0-2)
Swansea City-Bournemouth 0-0 (0-0)

Pénteken játszották:
West Ham United-Leicester City 1-1 (1-1)

20. Crystal Palace       13   8-25   8

Bombahír: ezzel a sztárcsapattal tárgyal Cristiano Ronaldo? " NEMZETKÖZI FOCI › Spanyol foci

Spanyol lapértesülések szerint a Real Madrid klasszisa, Cristiano Ronaldo titkos tárgyalásokat folytatott a PSG vezetőivel. Az egyik madridi hotelben tartott megbeszélésen jelen volt Jorge Mendes is, aki CR7 ügynöke. A portugál zseni állítólag nagyobb fizetést szeretne kicsikarni Madridban, ha nem növelik a bérét, a szezon végén távozni akar.